Murano glasblock

Murano glasblock
Murano glasblock
Murano glasblock
Murano glasblock
Murano glasblock
Murano glasblock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MURANO, glasblock, Italien, klarglas med polykrom dekor av fiskar och alger, ca 24x34 cm

Bruksslitage, nagg

529278

2018-03-22