Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLAR, 1 par, nysilver, med fot i form av ängel, stämplad, Reed & Barton, höjd ca 32 cm

en med lagning

529286

2018-03-21