Konsolbord senempire
2018-03-21
529288
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KONSOLBORD, senempire, 1800-talets mitt, fanerad med mahogny, skiva i sten, höjd ca 80, 89x50 cm
Skiva med smärre nagg, slitage