Konsolbord senempire

Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire
Konsolbord senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, senempire, 1800-talets mitt, fanerad med mahogny, skiva i sten, höjd ca 80, 89x50 cm

Skiva med smärre nagg, slitage

529288

2018-03-21