Joan Miro färglitografi
Klubbat för:
33 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOAN MIRO (Spanien 1893-1983): Composition sur fond vert, färglitografi, 1950, signerad och daterad Miró 1950, numrerad 36/300, I. 34,6 x 46,5, S. 44,5 x 54,5 cm
LITTERATUR: Maeght 1703
529306
2018-04-16