Parkurna 1800-talets fjärde kvartal

Klubbat för:

58 000 SEK

Utropspris

60 000 SEK

PARKURNA, 1800-talets fjärde kvartal, campanaform, gjutjärn, postament av komposit, total höjd 123, diameter 100 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Smärre korrosion, postament med nagg och sprickor

529307

2018-06-18