Payton Pepper & sons cigarettetui
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAYTON, PEPPER & SONS, cigarettetui, förgyllt silver, Chester, Storbritannien, 1900, med briljantslipade diamanter, totalt ca 0.29 ct samt graverad, bladrik dekor, längd ca 8 cm, totalvikt ca 74 g
Bruksslitage, ställvis förlust av förgyllning
529316
2018-03-28