Byrå Svenska Möbelfabriken
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, fanerad i alrot samt björk, 1900-talets första hälft, Svenska Möbelfabriken, 2 lådor, beslag i mässing, benställning med svärtade klot, bemålad skiva, höjd ca 73, 75x44 cm, nyckel saknas
Kuntoraportti
Skiva med senare bemålning, smärre slitage
529317
Päivämäärä:
2018-03-21