Sängkammarmöbel

Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel
Sängkammarmöbel

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SÄNGKAMMARMÖBEL, 3 dlr, omkring 1900, bestående av: skåp med fasettslipad spegel, nattduksbord med stenskiva, säng, intarsiadekor med bl.a. rotfaner, förgyllda metallbeslag, skåpets höjd ca 217, 170x58 cm, sängens bredd ca 140 cm

Diverse skador, delar saknas, påse med lösa delar medföljer

529323

2018-03-21