Axel Einar Hjorth klädskåp
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, klädskåp, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, ett dörrpar med klassicerande dekorelement, inredning av hyllor och lådor, fanéring i betsat björk, brickmärkt, höjd ca 180, 113x65 cm
Lagningar, särskilt till nedre hörnet, fanéringsskador, slitage
529326
2018-03-28