Axel Einar Hjorth klädskåp

Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp
Axel Einar Hjorth klädskåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, klädskåp, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, ett dörrpar med klassicerande dekorelement, inredning av hyllor och lådor, fanéring i betsat björk, brickmärkt, höjd ca 180, 113x65 cm

Lagningar, särskilt till nedre hörnet, fanéringsskador, slitage

529326

2018-03-28