Bokskåp 1800-tal valnöt
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets senare del, fanerat i valnöt, vitrin med 2 hyllplan, underdel med skåpsdörrar och hyllplan samt dold låda, höjd 205, 96x51 cm, nyckel finns
Nyckel finns, lösa fötter, mindre sprickor och fanerskador
529327
2018-03-22