Bokskåp 1800-tal valnöt

Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt
Bokskåp 1800-tal valnöt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets senare del, fanerat i valnöt, vitrin med 2 hyllplan, underdel med skåpsdörrar och hyllplan samt dold låda, höjd 205, 96x51 cm, nyckel finns

Nyckel finns, lösa fötter, mindre sprickor och fanerskador

529327

2018-03-22