Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AUKTIONSKATALOGER, 15 st., Tyskland, Köln, 1990-tal, östasiatisk konst, Kunsthaus Lempertz, 1990-1999, auktion 651-774, ca 26x20 cm
Slitage, fläckar, ej komplett
529337
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här