Auktionskataloger Lempertz

Auktionskataloger Lempertz
Auktionskataloger Lempertz
Auktionskataloger Lempertz
Auktionskataloger Lempertz

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUKTIONSKATALOGER, 15 st., Tyskland, Köln, 1990-tal, östasiatisk konst, Kunsthaus Lempertz, 1990-1999, auktion 651-774, ca 26x20 cm

Slitage, fläckar, ej komplett

529337

2018-03-22