Vas Uppsala Ekeby design Ingrid Atterberg

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

INGRID ATTERBERG, vas, 1950-tal, Uppsala Ekeby, rutig dekor i emaljfärger, höjd ca 34 cm

Enstaka fotringsnagg

529340

2018-03-22