Auktionskataloger Lempertz Christie´s Sotheby´s

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AUKTIONSKATALOGER, 12 st., Tyskland, Holland, England, 1980/90-tal, östasiatisk- och japansk konst, Kunsthaus Lempertz, 1984-2003, auktion 602-843, Christie´s, 1995, Sotheby´s, 1998, ca 26x20 cm

Slitage, fläckar, ej komplett

529346

2018-03-22