Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAPENLÅDA, Beretta, skinnklädd, invändigt filtklädd, etikettmärkt "P.Beretta S.57 EL Made in Italy", monogrammärkt skyllt, höjd 8, 80x21 cm, nyckel saknas
Slitage och skador
529347
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här