Mark Tobey, Komposition

Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition
Mark Tobey, Komposition

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MARK TOBEY (USA 1890-1976): Komposition, signerad och daterad Tobey 68, akvarell på papper, ca 17x11 cm.

529348

2018-04-16