Jean René Bazaine, Komposition

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JEAN RENÉ BAZAINE (Frankrike, 1904-2001):
Komposition, signerad och daterad Bazaine -57, akvarell och gouache på papper, ca 15x25 cm

529357

2018-04-16