Taburett rokokostil
2018-03-22
529361
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETT, 1900-talets första hälft, rokokostil, bronserade, fast stoppad sits, på tre ben, höjd ca 41, diameter ca 39 cm
Smärre slitage ett ben, men något glappande ben