Ljusstake samt appliquer

Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer
Ljusstake samt appliquer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, för 5 ljus samt appliquer 1 par., 1900-tal, Ljusstakens höjd 26 cm, appliquernas höjd 22 cm

mindre slitage

529386

2018-03-24