Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKE, för 5 ljus samt appliquer 1 par., 1900-tal, Ljusstakens höjd 26 cm, appliquernas höjd 22 cm
mindre slitage
529386
2018-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här