Julservis

Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis
Julservis

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULSERVIS, 8 dlr, 1900-talets första hälft, Göteborg, flintgods, bestående av: 3 kannor, 3 grötskålar, 2 fat

mindre slitage, enstaka nagg, någon spricka, mindre krackelerade

529397

2018-03-24