Enrico Baj färglitografi med silverprägling

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): Blomsterkomposition, signerad Baj, EA, färglitografi med silverprägling, 29x24 cm

529402

2018-03-22