B Wennerberg

B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg
B Wennerberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BJÖRN WENNERBERG (1910-1978): Skulptur, björn, brunpatinerad brons, signerad Björn W-g samt daterad -42, höjd exklusive sockel 29 cm

529404

2018-03-31