Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR, No 144-146, "Hommage a Georges Braque", Paris 1964, innehåller 5 originallitografier av bl a Picasso och andra illustrationer i färg och svartvitt
Lätt bruksslitage
529405
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här