Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARL TRABERT, skrivbordslampa, förnicklad metall samt svärtat trä, Schweiz, 1930-tal, funkis, BAG Turgi, märkt Suisse, ställbar, invändigt vitlackerad, höjd ca 45 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
529407
2018-03-22