Karl Trabert BAG Turgi Suisse

Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse
Karl Trabert BAG Turgi Suisse

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KARL TRABERT, skrivbordslampa, förnicklad metall samt svärtat trä, Schweiz, 1930-tal, funkis, BAG Turgi, märkt Suisse, ställbar, invändigt vitlackerad, höjd ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, ej funktionstestad

529407

2018-03-22