Hönskåp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, tidigt 1900-talets mitt, gustaviansk stil, gråbemålat trä, invändigt bemålat och inrett med bakomliggande hyllplan, höjd ca 180 cm.
Färgskador i det högra nedre hörnet, bruksslitage
529432
2018-03-22