Hönskåp

Hönskåp
Hönskåp
Hönskåp
Hönskåp
Hönskåp
Hönskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, tidigt 1900-talets mitt, gustaviansk stil, gråbemålat trä, invändigt bemålat och inrett med bakomliggande hyllplan, höjd ca 180 cm.

Färgskador i det högra nedre hörnet, bruksslitage

529432

2018-03-22