Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-ARNE GILLGREN, ljusstakar, 1 par, GAB, Stockholm, stämplad signatur, år 1961, höjd ca 25 cm, vikt 350 g
Bruksslitage, ingraverad gravyr
529437
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här