GAB ljusstakar silver 1960-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-ARNE GILLGREN, ljusstakar, 1 par, GAB, Stockholm, stämplad signatur, år 1961, höjd ca 25 cm, vikt 350 g

Bruksslitage, ingraverad gravyr

529437

2018-03-22