Carl-Johan de Geer Politisk konst

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL-JOHAN DE GEER (född 1938) "USA mördare", signerad och numrerad Carl Johan de Geer 43/50, färgserigrafi, 2011 efter ursprunglig upplaga 1967, "subskriberad upplaga", bladmått ca 38x29 cm

529479

2018-05-01