Tillbaka till katalog
Georg Jensen damarmbandsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beskrivning
GEORG JENSEN, damarmbandsur, stål, 2000-tal, quartz, safirglas, design Torun Bülow Hübe, ref nr. 337, integrerat armband i stål, diameter 26,5 mm, originaletui
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
529485
Datum:
2018-03-23