Karl Nordström, Maison du Bonneau

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): "Maison du Bonneau-Grovais", signerad KN, olja på duk, dubblerad, 34x41 cm.

529531

2018-03-22