Raymond Weil herrarmbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAYMOND WEIL, armbandsur, W1 5000, stål, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, kronograf, ref W1 5000, boettnr. Z866281, läderarmband samt spänne i stål (ej original), diameter 38,5 mm
Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
529539
2018-03-23