Raymond Weil herrarmbandsur

Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur
Raymond Weil herrarmbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAYMOND WEIL, armbandsur, W1 5000, stål, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, kronograf, ref W1 5000, boettnr. Z866281, läderarmband samt spänne i stål (ej original), diameter 38,5 mm

Går ej (sannolikt batteri), SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

529539

2018-03-23