Oscar Cleve oljemålning

Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR CLEVE (1906-1991), surrealistisk komposition i grått, signerad OLLE, olja på duk, ca 68x79 cm

Smärre bleknad kring kanterna

529553

2018-03-22