Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OSCAR CLEVE (1906-1991), surrealistisk komposition i grått, signerad OLLE, olja på duk, ca 68x79 cm
Smärre bleknad kring kanterna
529553
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här