Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ANTOINE BOUVARD (1870-1955/56): Venedig, signerad Bouvard, olja på duk, 24 x 33 cm
529556
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här