Antoine Bouvard oljemålning

Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning
Antoine Bouvard oljemålning

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANTOINE BOUVARD (1870-1955/56): Venedig, signerad Bouvard, olja på duk, 24 x 33 cm

529556

2018-03-22