Ida Törnström

Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström
Ida Törnström

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IDA TÖRNSTRÖM (1862-1949): skog, signerad, olja på duk, ca 98x112 cm

529572

2018-03-25