Arthur Binachini oljemåling

Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling
Arthur Binachini oljemåling

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARTUR BIANCHINI (1869-1955), Motiv från söder-Brännkyrkagatan 116, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 60x82 cm

529574

2018-03-22