K G Holmberg oljemålning

K G Holmberg oljemålning
K G Holmberg oljemålning
K G Holmberg oljemålning
K G Holmberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): hamnmotiv, signerad och daterad K G Holmberg -54, olja på duk, 71x59 cm

529577

2018-03-25