Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Rosita Mauri, 1889, signerad och daterad i plåten Zorn -89, grafiskt blad, 22x14 cm, Gazette des Beaux-Arts
529579
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här