John Öhvall oljemålning

John Öhvall oljemålning
John Öhvall oljemålning
John Öhvall oljemålning
John Öhvall oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN ÖHVALL (1883-1957): Vintermotiv, signerad John Öhvall, olja på duk, daterad -21, 54x75 cm

slitage

529580

2018-03-25