Mattel dockor och tillbehör
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTEL DOCKOR OCH KLÄDER, huvudsak 1960-70-tal, 8 dockor, bl.a Ken, Skipper, Midge, Barbie, 2 st plastväskor med diverse kläder, tillbehör, peruker, ställningar, produktblad, mm samt originalförpackning till Skipper medföljer
Diverse skador, alla kläder ej original
529591
2018-03-24