Mattel dockor och tillbehör

Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTEL DOCKOR OCH KLÄDER, huvudsak 1960-70-tal, 8 dockor, bl.a Ken, Skipper, Midge, Barbie, 2 st plastväskor med diverse kläder, tillbehör, peruker, ställningar, produktblad, mm samt originalförpackning till Skipper medföljer

Diverse skador, alla kläder ej original

529591

2018-03-24