Dalahäst tidigt 1900-tal

Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal
Dalahäst tidigt 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, tidigt 1900-tal, polykromt bemålad furu, höjd va 17,5, längd 17 cm

Slitage, öronen något skadade

529598

2018-03-22