Inge Törner oljemålning

Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGE TÖRNER (1908-1995), spovar, signerad, daterad 1969, olja på duk, ca 32x60 cm

529602

2018-03-25