Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå och stolar 2 st., Swedish Grace, 1930-40-tal, gråmålad, märkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd 81, 50 x 105 cm
skivan med smärre lagning
529623
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här