Svenska Möbelfabrikerna, byrå, Swedish Grace

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, byrå och stolar 2 st., Swedish Grace, 1930-40-tal, gråmålad, märkt A.B. Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, höjd 81, 50 x 105 cm

skivan med smärre lagning

529623

2018-03-25