Klockgarnityr 3 dlr 1880-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
KLOCKGARNITYR, 3 dlr, 1880-tal, bordsur samt två kandelabrar, för fyra ljus vardera, brännförgyllda, bordsurets höjd ca 46, kandelabrarnas höjd ca 49 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage
529628
Päivämäärä:
2018-03-23