Kastruller & karotter koppar Krögarhuset & Nobel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KASTRULLER OCH KAROTTER, 5 dlr, Krögarhuset, Nobel, koppar med mässingshandtag, stämplade, två kastruller med lock, panna med lock samt en utan, och en fiskkittel med lock, den längsta 47 cm

Slitage. Fiskkittel nyskick.

529629

2018-03-22