Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LEIF OLAUSSON (född 1944): "I början på april II", signerad samt daterad 89, ca 47x56 cm
529633
2018-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här