Leif Olausson akvarell

Leif Olausson akvarell
Leif Olausson akvarell
Leif Olausson akvarell
Leif Olausson akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIF OLAUSSON (född 1944): "I början på april II", signerad samt daterad 89, ca 47x56 cm

529633

2018-03-22