Arne Persson

Arne Persson
Arne Persson
Arne Persson
Arne Persson
Arne Persson
Arne Persson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE PERSSON "Den gamla eken", signerad A P 89, olja på duk, ca 69x52 cm

529635

2018-03-22